Hizmetler

coop14a
01

MİMARLIK KÜTÜPHANESİ

Dünyaca ünlü mimar Anupama Kundoo'un eserlerinden Koca Mimar Sinan'ın eserlerine.. Her açıdan tasarımı inceliyoruz.Eski yapıları yeni trendler ile karşılaştırıyor ve değerlendiriyoruz

coop13a
Close-up portrait of a female student holding book in front of her face in the library
coop15a

Dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlar


A4 Brochure Mockup
02

SEKTOREL DERGİ

Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

A4 Brochure Mockup
A4 Brochure Mockup
coop6-1a

İnşaat ve yapı sektöründeki tüm gelişmeleri takip edin.


coop11a
03

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARI

Kurumsal kimlik zihinlerde sizi rakiplerinizden daha üst noktaya konumlandırır ve onlardan ayrışmanızı sağlar.İyi bir kurumsal kimlik müşterilerinizde ve çalışanlarınızda güven duygusunu oluşturur.

coop355a
coop9-3a
coop1a

Bu çalışmalar firmaların görsel yüzünü oluşturmak için yapılan grafik tasarım çalışmalarıdır. Kurumsal kimlik çalışması içeriğinde logo tasarımı, kartvizit tasarımı, katalog & broşür tasarımı, zarf tasarımı, antetli kağıt, dosya vb. tüm yazılımı medya unsurlarının grafik tasarım işleri yer almaktadır.


coop164a
04

EN İYİ REKLAM ALANLARI

Konut satışınız yavaş mı? Mutlaka bir eksik var! Sizi en iyi reklam alanlarında teşhir ediyoruz.Satışınızı hızlandırıyor ve yeni projelere başlıyoruz.

mmxx1a
coop176a
coop4a

Bilboard ve katalog çalışmarımızda yer alın..


coop21a
05

PROMOSYON ÜRÜNLER

En iyi promosyon ürünler ile markanıza değer katın.

bardak1a
coop2-1a
coop125a

Promosyon ürün seçimini birlikte yapalım..


coop20a
06

SİZE BİR TEKLİFİMİZ VAR!

Gelin tüm projenizi birlikte hazırlayalım birlikte değerlendirelim ve birlikte fiyatlandıralım. En uygun fiyatlar ile karınızı katlayın..

coop3a
coop7a
coop10-1a

Birlikte imzalayalım..


coop5a
07

HEMEN BAŞLAYALIM VE ZAMANINDA TESLİM EDELİM

Projeleriniz için en büyük sorun zamanında teslim edilmemesi mi? Siz yeni projeleriniz için yer bakın biz o işi hallettik

coop15-4a
coop15-2a
coop165a

Vinillerimizi asıp Projenize hemen başlayalım..

İLETİŞİM İÇİN +90 (212) 875 8150